Stypendium konferencyjne

Szanowni Państwo,

podczas tej edycji konferencji „Edukacja Przygodą“ przygotowaliśmy dla Państwa konkurs stypendialny. Konkurs ma na celu umożliwienie udziału w konferencji osobom, które nie są w stanie same sfinansować opłaty konferencyjnej. Stypendium obniża opłatę konferencyjną do 65,00 zł (słownie sześćdziesiąt pięć złotych).

O stypendium ubiegać się mogą osoby:

– Studiujące kierunki związane z edukacją, coachingiem lub kierunki trenerskie
– Pracujące w edukacji lub jako coachowie/trenerzy

Aby otrzymać stypendium konferencyjne należy nagrać krótki (maksymalnie 2-4 minuty) film odpowiadający na pytanie:

Dlaczego edukacja przygodą jest dla mnie ważna?

Aby uzyskać stypendium konferencyjne należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na konferencję. W uwagach wpisać informację o ubieganiu się o stypendium konferencyjnym.

  2. Nagrać film, opublikować go na prywatnym koncie na youtubie i przesłać link do filmu na adres konferencja@naukaprzygoda.edu.pl. Film może być niedostępny publicznie.

  3. W ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników o przyznanych stypendiach wpłacić 65,00 zł (słownie sześćdziesiąt pięć złotych) opłaty konferencyjnej na numer konta podany na stronie www.edukacjaprzygoda.pl

Zgoda na wykorzystanie filmu

Zachęcamy Państwa do udzielenia nam zgody na wykorzystanie nagranego przez Państwa filmu do celów promocyjnych konferencji. Znajdzie się on w materiałach informacyjnych o konferencji, umieszczony na stronie interenetowej konferencji www.edukacjaprzygoda.pl, na stronie Fundacji Pracowni Nauki i Przygody www.naukaprzygoda.edu.pl, a także będzie wyświetlony podczas konferencji.

Jednocześnie Fundacja Pracownia Nauki i Przygody zobowiązuje się nie wykorzystywać filmu w celach innych niz promocja konferencji i Fundacji.

Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego na konferencję prosimy o informację czy wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie filmu.